Členovia tímu

Členovia tímu Rybárske recenzie sú dlhoroční rybári, ktorí produkty reálne otestovali pri svojich rybárskych výpravách pri vode.

Marián Holič ✅

Rybolu sa venujem od roku 2007 a čisto len kaprarine. Rád navštevujem všetky druhy vôd. Či už malé jazierka až po veľké jazera. Som štýl rybára, ktorý nie je zatienený jednou značkou, ale rád experimentujem a skúšam rôzne značky a príchute.

Michal Sakoš ✅

Rybolovu sa venujem od svojích 6 rokov. Z toho posledných 10 rokov čisto len kaprárine. Uprednostňujem lov na stojatých vodách a v posledných rokoch hlavne na miestnych a zväzových vodách, ale sem tam navštívim aj súkromné jazero. V poslednom období sa snažím navštevovať ťažsie vody, ktoré ma v kaprárine posúvaju na novú úroveň. Medzi inými by som spomenul dve účasti na na najväčšom kaprárskom maratóne IBCC na Balatone.

Jaro Palo Stano ✅

Dlhoročné skúsenosti v oblasti kapráriny a úzka spolupráca s najväčším rybárskym obchodom RYBA zabezpečujú neoceniteľné knowhow a pozíciu produktového špecialistu.

Timotej Varga

Zanietený kaprár a milovník rybolovu už od malička. Dlhoročné skúsenosti zaručujú testovanie produktov a spoluprácu s Rybarske.sk

Ondrej Licko

Ondrej Ličko ✅

Od detstva mám vzťah ku kaprárine, prívlači, ale aj muškáreniu. Viac ako 5 rokov som sa živil písaním recenzií a testovaním moderných technológií. Dnes tieto zručnosti prenášam do testov rybárskych produktov, aby som vám pomohol s výberom tej správnej rybárskej výbavy.

Scroll to top