O nás

Sme miesto s overenými rybárskymi recenziami, s overenými testermi a produktovými špecialistami rybárskych potrieb RYBA v Trnave na Trstínskej 9. Sme vysnívané miesto takmer každého rybára. Príďte sa presvedčiť a zoznámiť sa s nami.

Sme tím profesionálnych rybárov s dlhoročnými skúsenosťami a výborným know-how. Keďže sa nás mnoho ľudí pýta na skúsenosti s rôznymi rybárskymi produktami, rozhodli sme sa, že produkty začneme pre vás reálne testovať, fotiť a písať na ne recenzie a tak vám posúvať naše skúsenosti s danými výrobkami.

Recenzie majú za cieľ pomôcť vám v rozhodovaní sa pred kúpou samotného produktu.

Keďže sme vášniví rybári, budeme sa snažiť písať recenzie väčšinou na najžiadanejšie a najkvalitnejšie produkty na trhu.

ČEREŠNIČKOU je, že vám budeme pravidelne prinášať, špeciálne na tomto portáli EXKLUZÍVNE zľavové kódy, vďaka ktorým získate výrazné zľavy a bonusy na vaše nákupy v rybárskych potrebách RYBA – www.rybarske.sk.

Stačí nás sledovať a vďaka nám nakupovať za bezkonkurenčné ceny. Aby vám nič neuniklo, sledujte nás aj na našej Facebook stránke Rybarskerecenzie.EU

Scroll to top