Novinky Recenzie Udice

Prúty Mivardi Vector carp mk2

Všetci vieme, že dnešný trh nám ponúka naozaj veľmi širokú škálu prútov. Od najlacnejších až po tie najdrahšie. Asi každý sme si tým prešli, že sme začínali s lacnejšími a stále sme neboli s nimi spokojní a časom sa obzreli po niečom síce drahšom, ale kvalitnejšom.

Toto neobišlo ani mňa. Zlomil som už veľa prútov, ale tieto mi naozaj sadli. Vlastním dvojdiel 3,6m 3lb, ako aj trojdiel 3,6m 2,75lb. V tejto recenzii Vám opíšem novší a vylepšený dvojdiel 3,6m označovaný mk2.

Je až pozoruhodné, aký je tento prút dynamický a má výbornú akciu aj pri 3 librách. Je vybavený aj prvým 50mm očkom, čo umožňuje ďaleké náhody. Celkovo má 6 kvalitných SIC očiek a Fuji sedlo navijaku, čo potvrdzuje kvalitu týchto špeciálov. Prvé 50mm očko je vzdialené od sedla navijaka 95 cm.

Transportná dĺžka tohto prútu je 188 cm.

Samozrejme, že tieto prúty sa dajú používať, či už na odhod, tak aj na vyváženie. Používali sme ich aj na IBCC, ale musím podotknúť, že do člna nám skôr padli do ruky 3m prúty pre ľahšiu manipuláciu v člne.

Udica má elegantné tenké prevedenie a taktiež poskytuje super akciu pri zdolávaní ryby. Napriek tomu je možné s touto udicou hádzať ďalej ako je 100 metrová hranica úplne bez problémov a bez strachu, že sa jej niečo stane. Ja osobne hádžem s 90 alebo 100 gramovým olovom cca 130 metrov.

Pri tejto téme je ale viacero rozhodujúcich faktorov, ako hrúbka silónu, alebo veľkosť navijaka, ideálne s kónickou cievkou. Nebojím sa hádzať ani s pridanou PVA, ale tam už samozrejme nedosahujem takej dĺžky hodu. No podstatné je to, že tento prút to naozaj znesie.

Informoval som sa u chalanov v obchode www.rybarske.sk, ako je to s prípadnou reklamáciou a odpoveď bola jasná. Tieto udice vydržia toľko, že ich reklamácie sú veľmi sporadické a ak vôbec nejaká je, tak sú vybavené veľmi rýchlo.

Štandardná cena prútu je 122 €
Na Rybarske.sk za skvelých 109,90 € ✅

Prúty môžete kúpiť na tomto odkaze.

10

Prúty Mivardi Vector carp mk2

Používam ich už dosť dlho a nikdy ma nesklamali. Známkujem ich číslom 10, lebo je to veľmi kvalitný výrobok čo sa týka pomeru cena/kvalita.

Plusy

  • výborná akcia prútu
  • odolný proti zaťaženiu
  • elegantný dizajn
  • výborný pomer cena/kvalita
  • ďaleké nahadzovanie

Mínusy

  • žiadne
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Produktový špecialista na kaprárinu a najžiadanejšie produkty na trhu s dokonalými fotografiami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top