Kreslá, stoličky a lehátka Recenzie

Lehátko Mivardi CamoCODE Flat8

Pri viacdňových výpravách netreba zabudnúť na kvalitný spánok a na to nám treba kvalitné lehátko. Ja som si začiatkom sezóny zadovážil Mivardi CamoCODE flat8 a táto recenzia bude práve o ňom.

CamoCODE Flat8 je ľahké, veľké a dokonale ploché 8 nohové lehátko s atraktívnym dizajnom s digitálnym maskovaním. Matrac je hrubý a komfortný s fleecovou vrchnou vrstvou, ktorá je veľmi príjemná vo všetkých ročných obdobiach. Matrac je dostatočne hrubý aj nad bočnou konštrukciou, čo zamedzuje nepríjemnému tlačeniu pokiaľ by ste ležali až na samom kraji lehátka.

Upnutie matraca je to, čím sa najviac líši od iných menej pohodlných lehátok. Systém regulácie tuhosti je pomocou stredového elastického šnurovania na spodnej strane a nie šnurovaním po celom obvode vďaka čomu sa z väčšiny lehátok stane časom nepohodlná „vaňa“. Pri CamoCODE Flat8 to nehrozí.

Mivardi CamoCODE Flat8

Tuhosť matracu v hlavovej časti si viete dodatočne nastaviť aj vďaka pridaným priečnym popruhom. Čo tiež určite poteší je všitý vankúš, no ak by niekomu prekážal, dá sa jednoducho výplň odstrániť vďaka zipsu.

Až 8 nôh prináša perfektnú stabilitu

K stabilite a dlhšej životnosti určite prispeje 8 nôh, ktoré sú opatrené širokými výkyvnými pätkami s možnosťou veľkého vysunutia až do výšky 52 cm. Vysunutie týchto pätiek je podobne ako na kresle CamoCODE Quattro zabezpečené vďaka predpätej pružine, ktorá zabezpečí, že noha sa vysunie presne do takej vzdialenosti, aby sa dosiahla čo najlepšia rovina pre Váš pohodlnejší spánok.

V ponuke je aj 6nohová verzia, ktorá má pri rovnakých rozmeroch o niečo nižšiu nosnosť a to 140kg. Túto verziu som kúpil manželke, ktorá ocenila jeho nižšiu hmotnosť (8,6kg). Lehátko pri balení väčšinou ukladám na samé dno a aj tu vidno jeho odolnosť vďaka kvalite použitých materiálov, lebo ani po roku používania, nie je vidno žiadnu chybu na konštrukcii alebo matraci.

Mimochodom samotné transportné rozmery pri tak veľkom lehátku sú super! Pri jeho skladaní a prenose oceníte popruh s prackou, vďaka ktorej ho zopnete a neotvára sa Vám pri nakladaní do auta alebo pri prenose lehátka na lovné miesto.

Základné info:

Parameter Hodnota
Nosnosť 160 kg
Dĺžka 210 cm
Šírka 86 cm
Hmotnosť 9,5 kg
Transportné rozmery 87x80x30 cm

Mivardi CamoCODE Flat8 si môžete kúpiť v obchode Rybárske.sk.

9.5
Odporúčam

Mivardi CamoCODE Flat8

Ak hľadáte lehátko, ktoré je veľké, pohodlné a aj po rokoch používania si zachová vlastnosti, ktoré malo pri kúpe, určite odporúčam Mivardi CamoCODE Flat8.

Plusy

  • Použitie kvalitných materiálov
  • Stabilita
  • Pohodlie
  • Fleecový matrac
  • Systém aretácie nôh
  • Transportné rozmery

Mínusy

  • Pri tomto produkte som žiadne nenašiel
Overený tester a produktový špecialista e-shopu Rybarske.sk
Dlhoročné skúsenosti, odbornosť a poradenstvo. Špecializácia na kaprárinu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top