Príslušenstvo Recenzie

Odpudzovač Thermacell repelentný Kemping

Mnohí rybári, chatári, alebo už aj ľudia doma na terasách, sa snažia brániť pred inváziami komárov. Donedávna som používal sprej Szuka, čo som myslel, že je top na trhu. No túto myšlienku mi vyvrátil Odpudzovač Thermacell repelentný Kemping. Je to naozaj niečo fantastické! 

Thermacell má niekoľko variant, no ja Vám opíšem ten, čo mám. Vlastním Thermacell, ktorý funguje na báze uvoľňovania účinnej látky do prostredia a tým dokáže tento prístroj chrániť až 21 m2 priestor. Do prístroja sa dávajú vankúše s účinnou látkou a pomocou butánovej fľaše postupne uvoľňuje látku. Butánovú fľašu jednoducho naskrutkujete na Thermacell a hotovo.

Thermacell repelentný Kemping

Odpudzovanie hmyzu aj bez elektriny

Nepotrebujete žiadnu elektrinu, týmto sa stáva výrobok mobilný a jeho možné použiť kdekoľvek. Výrobca udáva výdrž vankúšika na 4 hodiny. Pri mojej skúsenosti vydrží tých 5 až 6 hodín, to už je hranica. Zistíte to jednoducho. Vankúšik je modrej farby a postupne bledne.

Keď je bledý, účinok je už slabý, ale to už aj potom pocítite 🙂 Na bočnej strane je jednoduchá páčka ON/OFF. Po vložení vankúšika dáte do polohy ON, zapálite Thermacell pomocou vstavanej iskry a hotovo. Cez mriežku sa dá jednoducho skontrolovať, či Thermacell horí. Počas uvoľňovania látky ide z výrobku veľmi slabý dym, ktorý vôbec ani necítiť. Pre ilustráciu je výdrž 460 g butánovej náplne na 320 hodín používania.

Odpudzovač Thermacell repelentný Kemping si môžete kúpiť v obchode Rybárske.sk.

Kartuša MEVA 460g na závit, stojí na Rybarske.sk 8.25 € (po registrácií) ✅

9.8
Náš tip

Thermacell repelentný Kemping

Doporučujem každému rybárovi aj ne-rybárovi, ktorý chce mať pokoj od nepríjemného hmyzu.

Plusy

  • Výborný výrobok
  • Dlhá výdrž kartuše
  • Mobilný - kdekoľvek použiteľný

Mínusy

  • Vyššia obstarávacia cena
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Produktový špecialista na kaprárinu a najžiadanejšie produkty na trhu s dokonalými fotografiami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top