Príslušenstvo Recenzie

Podberák Fox Horizon X4 42” 8ft

Nepatrím moc medzi tých, ktorí si potrpia na značke, ale keď ide o moju rybársku výbavu, snažím sa vyberať to najlepšie. Nedávno sa ku mne dostal podberák Fox Horizon x4 a už na prvý pohľad vyzerá neskutočne.

Dizajn tohto podberáku je identický s prútmi Horizon X4 . Keďže väčšinou chodím na ryby sám, tak mi veľmi vyhovuje dlhá dvojdielna rukoväť, či už pri podoberaní rýb z brehu, alebo z člna. Rukoväť má širší priemer a je vyrobená z vysoko modulovaného karbónu 3k s lesklou povrchovou úpravou. Navyše rukoväť je potiahnutá s zmrštovacou fóliou, ktorá aj pri namočení zabezpečuje,  že sa podberák dobre drží a nešmýka sa.

Fox Horizon x4

Fox Horizon x4 – kvalitný podberák z nadštandardných materiálov

Hlavica podberáku je z kovu, čo zabezpečuje väčšiu pevnosť a celkovo lepšiu stabilitu ramien pri podoberaní rýb. Ramená sú tiež z modulovaného karbónu zakončené hliníkovými koncami. Taktiež má príjemné prekvapila hlboká sieť z kvalitného materiálu so zosilnenými rohmi. Malé očká na sieti boli velice šetrné k rybám, zatiaľ sa mi nestalo, aby sa plutva zamotala a ryba si ublížila.

K podberáku je možné dokúpiť plavák Fox Camolite Net Float s camo vzorom, ktorý zabráni potopeniu podberáku (môžem iba odporučiť). Transportná dĺžka podberáku je 126cm. Dĺžka ramien 107cm x 107cm. Napriek tomu, že zložený podberák má cca 3,5m, práca s ním je úžasná. Tento podberák je dostupný vo veľkosti 8ft a 6ft s transportnou dĺžkou 1,8m. Za mňa jeden top produkt.

Fox Horizon x4 si môžete kúpiť v obchode Rybárske.sk.

Ďalšie recenzie produktov FOX nájdete na tomto odkaze.

10
Odporúčam

Podberák Fox Horizon X4 42” 8ft

Keďže väčšinou chodím na ryby sám, tak mi veľmi vyhovuje dlhá dvojdielna rukoväť, či už pri podoberaní rýb z brehu, alebo z člna.

Plusy

  • Dvojdielna dlhá rúčka
  • Pogumovaná rukoveť
  • Zosilnené boky siete
  • Veľká hlboká sieť
  • Malá hmotnosť

Mínusy

  • Nemá
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Zanietený kaprár a milovník rybolovu už od malička. Dlhoročné skúsenosti zaručujú testovanie produktov a spoluprácu s Rybarske.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top