Používateľské recenzie

Recenzia: Prút Wychwood Extricator MLT

Náš čitateľ Pali sa rozhodol, že sa s vami podelí o svoje skúsenosti s prútom Wychwook Extricator MLT. Ide o 3,05 m dlhý prút s vrhacou záťažou 3 lbs, ktorý je priam ideálny na lov na riekach alebo menších jazerách. Prečítajte si, ako hodnotí tento prút samotný Pali.

Recenzia: Prút Wychwood Extricator MLT

Wychwood – táto anglická značka sa mi od mojich rybárskych začiatkov páčila, no nikdy som sa neodhodlal ich kúpiť. Až doteraz. Je to jediná značka (pre mňa) kde sa mi korokove rukoväte hodia, a preto som sa rozhodol pre toto prevedenie. Ako zástanca EVA peny na prútoch som veľmi rád, že som skúsil niečo ,,nové“. Prúty sú ľahučké a na zdolávanie s 2.8m člna sú mi perfektnou voľbou. Pre niekoho do člna sú stále dlhé, ale nechcel som sa obmedziť iba člnom a keďže v dĺžke 3m sú jasnou voľbou na mne blízku rieku, kde musím minimalizovať výbavu. Aj na odhod sú fajn, kde som atakoval hranicu cca 80m (šikovnejší dajú určite viac).

Rybár sa vie do udice pekne zaprieť a 3-dňovú výpravu za kaprami z člnu zvládla dokonalo. Na čln v 3lb sú možno pre niekoho tuhšie, no akciu má stále dobrú, ale je to sila zvyku. Majú krásny jednoduchý, tenký čierny blank v spojení s korkom (ktorý je troška hrubší v rukoväti), sú parádne zladené a pojmu aj väčší navijak – v mojom prípade Daiwa Emblém 45. Je to palica ktorej kúpu neľutujem.

TIP: Prút Wychwood Extricator MLT kúpite na Rybarske.sk

Plusy:

  • Vzhľad,
  • Akcia prútu,
  • Veľa muziky za primerané peniaze.

Mínusy:

  • Trošku hrubšia rukoväť.

Palimu ďakujeme za recenziu a tešíme sa na ďalšie recenzie od vás, našich čitateľov. Ak aj vy chcete pridať recenziu a získať za ňu zľavu na nákup v e-shope Rybárske.sk, prečítajte si podmienky na stránke Spolupráca.

Používateľské recenzie rybárskych produktov, ktoré napísali a poslali čitatelia webu RybarskeRecenzie.eu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top