Používateľské recenzie

RECENZIA: Signalizátory Delphin CODER

Náš čitateľ Pavol Beblavý sa rozhodol, že sa s vami podelí o recenziu na svoje signalizátory Delphin CODER, ktoré patria medzi novinky firmy Delphin pre tento rok. Prečítajte si, ako ich hodnotí a aké výhody a nevýhody spozoroval počas ich používania. Prezradíme, že to nebolo úplne bezproblémové.

RECENZIA: Signalizátory Delphin CODER

Celková cena signalizátorov je 79, 90 EUR + batérie, čo teda predstavuje zhruba 85€. Výdrž signalizátorov na jedny batérie je cca 40 hod. Výmena batérií ma stojí 4€. Signalizátory zvládnu aj nočný lov s príposluchom a ten vydrží na jedny batérie približne 36 hod., výmena batérií  stojí 3,75€. Sada mi však vydržala len 3 rybačky a nasledovala reklamácia. Po mesiaci som obdržal od výrobcu novú sadu. Výdrž batérie sa predĺžila cca o 20 hodín.
Funkčnosť a spoľahlivosť hodnotím ako na výbornú, asi treba počkať kým sa neodstráni veľká spotreba batérií.

Plusy: 

  • tvar,
  • kvalita,
  • funkcie,
  • spoľahlivosť v každom počasí.

Mínusy: 

  • Vysoká spotreba energie /12V batérie.

Pavlovi ďakujeme za recenziu a tešíme sa na ďalšie recenzie od vás, našich čitateľov. Ak aj vy chcete pridať recenziu a získať za ňu zľavu na nákup v e-shope Rybárske.sk, prečítajte si podmienky na stránke Spolupráca.

Chcete si kúpiť aj vy nové signalizátory? Pozrite si ponuku e-shopu Rybarske.sk!

Používateľské recenzie rybárskych produktov, ktoré napísali a poslali čitatelia webu RybarskeRecenzie.eu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top