Používateľské recenzie

RECENZIA: Lehátko Mivardi Comfort XL8

Náš čitateľ Palino Brlej s nami zdieľa recenziu na svoje rybárske lehátko Mivardi Comfort XL8. Prečítajte si, ako ju hodnotí, ako sa mu na tomto rybárskom lehátku spáva na rybách a aké výhody a nevýhody spozoroval počas jeho používania.

RECENZIA: Mivardi Comfort XL8

Mivardi značka niekým odsudzovaná niekým preferovaná. Niektoré produkty by som sám nebral, no netýka sa to campingového sortimentu. Postele či kresla sú na dosť vysokej úrovni a preto zavítala táto posteľ aj ku mne do bivaku. Keďže už mám jednu posteľ od Mivardi a tou je CamoCode Flat 8, ktorá už drží tretiu sezónu, tak som sa rozhodol kúpiť Comfort XL8 a neľutujem. Posteľ je v peknom prevedení a semišový stred je príjemný na dotyk a tým pádom aj na ležanie bez spacáku. Príjemne hreje, čo uvíta rybár na svojej výprave v chladnejších dňoch. Ako hovorí názov Comfort, tak musím uznať, že s mojimi 120 kg a 2 m výškou je naozaj posteľ komfortná a pojme aj väčšieho rybára ?, je ľahko skladateľná a nieje ani ťažká. Okraje postele sú z ľahko umývateľného materiálu, čiže človek sa nemusí báť vyliezť z postele ani v papučiach, čo človek ocení, keď sú zábery častejšie a je nekomfortné sa stále obúvať. Robustné päťky nožičiek nezapadávaju do zeme a pekne držia aj v bivaku bez podlahy. Za mňa je jasnou voľbou pri výbere postele za rozumnú cenu.

Plusy: 

  • kvalitné materiály príjemné na dotyk,
  • príjemne hreje pri ležaní bez spacáku,
  • ľahko skladateľná,
  • nízka hmotnosť,
  • pojme aj 2 m chlapa so 120 kg,
  • komfortné spanie,

Mínusy: 

  • zatiaľ žiadne.

Palimu ďakujeme za recenziu a tešíme sa na ďalšie recenzie od vás, našich čitateľov. Ak aj vy chcete pridať recenziu a získať za ňu zľavu na nákup v e-shope Rybárske.sk, prečítajte si podmienky na stránke Spolupráca.

Chcete si kúpiť nové lehátko aj vy? Pozrite si ponuku e-shopu Rybarske.sk!

Používateľské recenzie rybárskych produktov, ktoré napísali a poslali čitatelia webu RybarskeRecenzie.eu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top