Používateľské recenzie

RECENZIA: Bivak NASH Titan Hide XL

Náš čitateľ Ján sa rozhodol, že sa s vami podelí o recenziu na svoj bivak NASH Titan Hide XL, ktorý si zakúpil na svoje rybárske výpravy. Prečítajte si, ako hodnotí bivak tohto anglického výrobcu a aké výhody a nevýhody spozoroval počas jeho používania.

RECENZIA: Bivak NASH Titan Hide XL

Keď som hľadal bivak na krátke výpravy, rozhodoval som sa, či si kúpiť bivak alebo brolly. Pri brolly ma lákala jednoduchosť poskladania, zatiaľ čo pri bivaku o niečo väčšia praktickosť. Nakoniec som po dlhom hľadaní vybral bivak NASH Titan Hide XL a po prvom roku jeho používania vám môžem pokojne povedať, že som si vybral správne. Ide totižto o bivak konštrukčne podobný brolly-čku s tým, že má fakt odolnú konštrukciu. To oceníte pri väčších búrkach či vetre. Vtedy, keď klasické bivaky odfukuje, Titan Hide XL stojí pekne na mieste a nikde sa nepohne. Vo vnútri je dostatok miesta pre jedno lehátko, stolík a stoličku, takže ideálny priestor pre jedného rybára. Najviac sa mi na tomto bivaku páči spôsob rozkladania. Keď prídete na to, ako funguje, bivak máte postavený za 60 sekúnd. Aj preto som s týmto bivakom veľmi spokojný a vôbec neľutujem, že som nešiel do brolly-čka. Odporúčam všetkými desiatimi.

Plusy: 

  • fakt rýchle postavenie a poskladanie,
  • pevná konštrukcia, stabilita,
  • kvalita spracovania – NASH to jednoducho vie,
  • ideálna voľba pre 1 rybára, pokojne aj na viac dní.

Mínusy: 

  • bivak sa predáva bez predného panelu, treba ho dokúpiť (cca 80 EUR),
  • bivak sa predáva bez podlahy, ktorá by sa občas zišla.

Janovi ďakujeme za recenziu a tešíme sa na ďalšie recenzie od vás, našich čitateľov. Ak aj vy chcete pridať recenziu a získať za ňu zľavu na nákup v e-shope Rybárske.sk, prečítajte si podmienky na stránke Spolupráca.

Chcete si kúpiť bivak alebo brolly? Pozrite si ponuku e-shopu Rybarske.sk!

Používateľské recenzie rybárskych produktov, ktoré napísali a poslali čitatelia webu RybarskeRecenzie.eu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top