Používateľské recenzie

Recenzia: Starbaits boilies – Red One a Scopex & Krill

Náš čitateľ Dávid Michalovič sa rozhodol, že sa s vami podelí o recenziu na jeho obľúbené boilies od firmy Starbaits. Prečítajte si, aké s nimi má skúsenosti na svojich rybárskych výpravách!

Recenzia: Starbaits boilies – Red One a Scopex & Krill

Zdravím, chcel by som Vám napísať moju osobnú skúsenosť s boiliesmi od firmy Starbaits. Guličky od tejto firmy použivam 4-tým rokom a nikdy ma ešte nesklamali. Keďže lov na rieke Hron je fakt náročný, výber správnej nástrahy je klúčový. Používam na rieke hlavne príchute Red One a Scopex krill, ktoré mi tu fungujú na 1., či v malých priemeroch (14mm) alebo aj veľkých (24mm). Guličky veľmi rýchlo pracujú vo vode a sú skvelým atraktorom pre ryby a taktiež sú veľmi aromatické. Mám odskúšaných už X príchutí od iných firiem, no ale tieto guličky ich vždy prechytali.

TIP: Ponuku boilies Starbaits nájdete v e-shope Rybarske.sk.

Plusy:

  • Výhodou je určite rozsiahli výber priemeru guličky, od 14mm po 24mm.
  • Veľmi rýchlo reagujú vo vode.
  • Držia si svoju vôňu aj po rokoch od otvorenia balíku.
  • Možnosť kombinovať s totožnou príchuťou pop up.
  • Široký sortiment rady produktov (dipy, pelety, popky..).
  • Guličky fungujú aj nedipované, rovno vybraté z balíka.

Minusy:

  • V letných obdobiach sa rýchlejšie rozpúšťajú, čo by možno bola aj výhoda, ale pri menších priemeroch to beriem za nevýhodu, preto by som privítal radu hard on v priemere 14mm.

Dávidovi ďakujeme za recenziu a tešíme sa na ďalšie recenzie od vás, našich čitateľov. Ak aj vy chcete pridať recenziu a získať za ňu zľavu na nákup v e-shope Rybárske.sk, prečítajte si podmienky na stránke Spolupráca.

Používateľské recenzie rybárskych produktov, ktoré napísali a poslali čitatelia webu RybarskeRecenzie.eu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top