Novinky Príslušenstvo Recenzie

Sada Mivardi Swinger Swing Arm MCX 66

V dnešnej recenzii sa pozrieme bližšie na kaprárske swingre.

Nemali by chýbať žiadnemu rybárovi vo výbave a ja som sa snažil nájsť zlatú strednú cestu v pomere cena/výkon.

Na trhu máme veľmi veľa značiek, ktoré nám ich ponúkajú od tých najlacnejších až po tie najdrahšie.  Ja som si na test vybral Mivardi Swinger Arm MCX 66.

Tieto swingre mi padli do oka na prvý pohľad. Pekné elegantné prevedenie a taktiež sú predávané v perfektnom puzdre, ktoré nám zabezpečuje, aby sa nám pri preprave nepoškodili.

Sada obsahuje tri svetelné signalizátory v červenej, modrej a zelenej farbe. Samozrejmosťou je posuvné závažie, ktorým je možné nastaviť hmotnosť ramena vrátane úplného odľahčenia.

Signalizátor je možné ľahko a rýchlo upevniť k adaptéru na vidličke pomocou robustnej bajonetovej spojky, čo je veľmi veľká pomôcka. Takto mám „pípaky“ upevnené na hrazde stojana a pri príchode k vode jednoducho pripnem swingre.

Vnútorný guličkový klip funguje spoľahlivo a bezpečne pri použití všetkých vlascov aj pletených šnúr. Tieto swingre vrelo doporučujem každému rybárovi. Vo svojej cenovej kategórii poslúžia veľmi dobre a preto im dávam známku 9,9.

Štandardná cena sady swingerov je 45,90 €
Na Rybarske.sk za skvelých 37,90 € ✅

Pípaky kúpite na tomto odkaze.

9.9
Náš tip

Sada Mivardi Swinger Swing Arm MCX 66

Tieto swingre vrelo doporučujem každému rybárovi. Vo svojej cenovej kategórii poslúžia veľmi dobre a preto im dávam známku 9,9.

Plusy

  • elegantné prepravné puzdro
  • 3 swingre v sade
  • svietiace

Mínusy

  • žiadne
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Produktový špecialista na kaprárinu a najžiadanejšie produkty na trhu s dokonalými fotografiami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top