Príslušenstvo Recenzie

Signalizátory Flajzar Fishtron RGB

Asi si každý pamätáme doby, keď sme celú rybačku sledovali „policajtov“ a tlačili ich očami smerom hore. Tá doba už dávno pominula. Na trh prišli signalizátory. Wau, zaznamenávajú záber od ryby pípnutím a stále sa vyvíjajú na lepšie spracované technológie.

Ja som si od svojich rybárskych začiatkov prešiel rôznymi značkami. Niektoré mi prestali ísť, niektoré zasa nevydržali dážď a takto to išlo stále dokola, pokiaľ som si do výbavy nekúpil Flajzare.

Teraz keď sa ma niekto opýta, aké by som mu odporučil „pípaky“, tak odpoveď je jasná.
Flajzar Fishtron. Prečo? Poďme si o nich niečo popísať.

Signalizátory sú balené v peknom štýlovom puzdre. Dajú sa kúpiť v setoch 2+1, 3+1, 4+1.

Samozrejme, ak si kúpite napríklad set 2+1, je možné si neskôr dokúpiť ďalší signalizátor a úplne jednoducho spárovať s príposluchom.

Každý umožňuje nastavenie citlivosti, hlasitosti a zvuku. Citlivosť je možné nastaviť od 4 mm do 15 cm. Led diódy ukazujú aj spätný záber a farbu si môžete nastaviť takú, aká Vám vyhovuje.

Sú vybavené aj tlačidlom MUTE, ktoré sa používa pri položení udice do stojanu a doladení silonu. Jednoducho stlačíte a on sa na 60 sekúnd odstaví, doladíte swinger a sám sa znova zapne do normálu.

Samozrejmosťou je, že sú plne vodeodolné. Tieto signalizátory spolupracujú s perfektným príposluchom, ktorý má integrovanú anténu a pogumované telo, ktoré padne do ruky. A dá sa zavesiť aj na krk.

Na tento prijímač sa dajú zapojiť až tri alarmové bezdrôtové senzory pohybu ALF 3, slúžiace na stráženie lovného miesta, člnu, alebo automobilu. Prijímač je napájaný jednou mikro tužkovou baterkou a je tam zabudovaná signalizácia upozornenia na vybitú batériu.

Tu vidím malé mínus, lebo za rok používania tejto sady som už menil 3 krát batériu v prijímači. K tejto sade sa dá dokúpiť ďalšia skvelá vychytávka ako je svetlo do bivaku, ktoré sa automaticky pri zábere rozsvieti. Naozaj môžem tieto spoľahlivé signalizátory každému len odporučiť.

Cena je trocha vyššia, ale nie je to vec na jednu alebo dve sezóny, tak preto radím radšej nasporiť trochu viac euráčikov a máte na dlho pokoj.

Tento produkt kúpite kliknutím na tento odkaz.

9.4
Odporúčame

Signalizátory Flajzar Fishtron Q9 RGB

Signalizátory, ktoré môžem naozaj každému odporučiť.

Plusy

  • Spoľahlivosť
  • Moderný dizajn
  • Multifunkčnosť

Mínusy

  • Vyššia cena
  • Rýchle vybíjanie batérie v príposluchu
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Produktový špecialista na kaprárinu a najžiadanejšie produkty na trhu s dokonalými fotografiami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top