Príslušenstvo Recenzie

Taška Mivardi Caryall New Dynasty XXL

Už z názvu možno tušiť, že sa jedná o naozaj veľkú kaprársku tašku.

Je to najväčšia taška od firmy Mivardi a disponuje vnútornými rozmermi až 70 x 40 cm. Taška New Dynasty má vystužené dno a aj vrch pre dokonalú ochranu našej výbavy. Vystužený vrch mi už poslúžil aj ako bivakový stolík, je z takého pevného materiálu, že si môžete všetko potrebné odložiť pekne vedľa vášho lehátka (príposluch, čeľovku a pod.).

Po celom obvode disponuje viacerými vreckami. Z prednej časti sú tri dostatočne veľké vrecká natoľko, že sa tam bez problémov vojde aj moja veľká power banka. Po stranách sú vrecká ešte väčšie. Na každom tomto vrecku je ešte malý sieťový odkladací priestor na rôzne drobnosti.

Po otvorení tašky sa Vám naskytne pohľad na naozaj obrovský úložný priestor. Vnútorná časť disponuje dvomi variabilnými priehradkami, ktoré sú na suchý zips a Vy si ich prispôsobíte, ako Vám bude vyhovovať.

Sieťový úložný priestor sa nachádza aj v hornej časti tašky, ktorý ja osobne využívam na uloženie dokladov a nabíjačiek k fotoaparátu, lebo taška je vode odolná a na tomto mieste by to malo byť všetko relatívne v bezpečí.

Samozrejme, že ak túto tašku naplníme, tak má aj patričnú váhu. Výrobcovia preto mysleli aj na toto a vybavili ju, či už úchytmi do ruky, tak aj pevným polstrovaným popruhom cez rameno, ktorý je na kovových sponách.

Aj tak by som určite túto tašku nedoporučoval rybárom, ktorí chodia na ryby na bicykli, lebo jej veľkosť a váha po naložení je naozaj pre silných chlapov do auta. Zipsy a kovové tiahla na úchytoch sú pre Mivardi už samozrejmosťou.

Záver: Táto taška je to, čo som už dlho potreboval. Teraz mám všetko pekne zorganizované na jednom mieste v luxusnej taške. Doporučujem každému, kto má rád všetko po ruke na jednom mieste.

Tento produkt kúpite kliknutím na tento odkaz.

9.1
Odporúčame

Taška Mivardi Caryall New Dynasty XXL

Táto taška je to, čo som už dlho potreboval.

Plusy

  • veľký odkladací priestor
  • dostatočné množstvo vreciek
  • vystužené dno a vrch tašky
  • vode odolnosť

Mínusy

  • prijal by som aspoň 3 vnútorné priehradky
  • vyššia cena
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Produktový špecialista na kaprárinu a najžiadanejšie produkty na trhu s dokonalými fotografiami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top