Príslušenstvo Recenzie

Stojan na udice Fox A Pod Plus

Keď som sa pred rokmi rozhodoval nad výmenou môjho stojanu na udice, tak požiadavky boli jasné. Musí byť ľahký, rýchlo poskladaný a hlavne štýlový. Takzvane taký UK štýl.

Takýchto stojanov je na výber viacero, ale moje oko padlo na Fox A Pod Plus a svoje rozhodnutie aj po rokoch vôbec neľutujem.

Tento stojan je dodávaný už v prepravnom puzdre v cene. Transportná veľkosť je úplne zanedbateľná a preto bude vyhovovať aj rybárom „cyklistom“. Hliníkové telo zvyšuje jeho stabilitu a prispieva k tomu, že sa jedná o veľmi ľahký rodpod.

Jeho dĺžka (vzdialenosť od hrázd) je 69-106 cm. Výšku je možné nastaviť od 26 po 41 cm. Dodávaný je s hrázdami na tri prúty, v čom vidím veľké plus.

Nevýhoda tohto stojanu je, že nemá výškovo nastaviteľné nohy. Ďalšie mínus som videl po búrke, keď som mal celé navijaky špinavé od zeme ako padal dážď. Samozrejme tomuto sa dá zabrániť tým, že si kúpite originál podložku pod navijaky.

Na záver : Tento stojan by som odporučil, či už začínajúcim, alebo aj pokročilým rybárom, ktorí majú radi aj vzhľad, aj estetiku svojich uložených prútov na stojane.

Doporučujem ho hlavne na menšie a stredne veľké vody.

Určite nie je vhodný na rieky, kde je niekedy potrebné prednú časť zdvihnúť čo najvyššie. Je to značka Fox, kde si na tomto produkte svoju kvalitu zastane a nenáročný zákazník si príde k výbornému spoľahlivému stojanu.

Tento produkt kúpite kliknutím na tento odkaz.

8
Odporúčame

Stojan na udice Fox A Pod Plus

Tento stojan by som odporučil, či už začínajúcim, alebo aj pokročilým rybárom, ktorí majú radi aj vzhľad, aj estetiku svojich uložených prútov na stojane. Odporúčam ho hlavne na menšie a stredne veľké vody.

Plusy

  • veľmi ľahký materiál
  • rýchle poskladanie
  • štýlový dizajn
  • prepravné puzdro v cene

Mínusy

  • nemá výškovo nastaviteľné nohy
  • pomerne vyššia cena
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Produktový špecialista na kaprárinu a najžiadanejšie produkty na trhu s dokonalými fotografiami.

1 comment on “Stojan na udice Fox A Pod Plus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top