Novinky Príslušenstvo Recenzie

Rybárske háčiky Carp R Us Continental Snag Hook ATS

v jednej z mojich recenzií som Vám prezradil, že používam najčastejšie dva druhy háčikov. Jeden už poznáte a teraz Vám prezradím druhý veľmi spoľahlivý hák.

Konkrétne hovorím o háčiku opäť od firmy a kaprárskeho špecialistu Carp R Us. Jedná sa o Continental Snag Hook ATS. Ide o vylepšenú verziu Centurionu 2000. Tento hák má predĺžené ramienko, extra dlhý a veľmi ostrý hrot. Perfektne sa otáča a zasekáva kaprom do papule. Ako som už u tejto značky zvyknutý, háčik je veľmi odolný a vydrží aj extrémne zaťaženie. Je vyrábaný z Japonskej ocele a matná povrchová úprava je u tejto rady normálna.

Najčastejšie ho používam na klasické bezuzlové montáže, či už s rovnátkom, alebo bez. Samozrejme, že s rovnátkom už to je zasekávacia mašina, ktorá ma nikdy nesklamala.

Predáva sa 10 kusov v balení a v rôznych veľkostiach. Tomuto háčiku verím v každej situácii a preto ho známkujem číslom 10.

Štandardná cena týchto háčikov je 6,25 €
Na Rybarske.sk za skvelých 5,63 € ✅

Háčiky môžete kúpiť na tomto odkaze.

10

Háčik Carp R Us Continental Snag Hook ATS

Tomuto háčiku verím v každej situácii!

Plusy

  • veľmi ostrý
  • kvalitný
  • jednoduchý tvar
  • odolný voči rýchlemu zatupeniu

Mínusy

  • žiadne
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Produktový špecialista na kaprárinu a najžiadanejšie produkty na trhu s dokonalými fotografiami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top