Príslušenstvo Recenzie

Taška Fox Camolite Laptop Gadget Bag

Situácia posledných mesiacov vyhnala množstvo ľudí na home office. Ja som sa snažil ten čas tráviť čo najviac pri vode a aby som mohol odtiaľ aspoň ako tak pracovať, nosil som si prácu so sebou.

Keď už musí mať človek so sebou notebook poprípade tablet, tak prečo ho nenosiť v štýlovej taške. Presne na to je určený batoh Fox Camolite Laptop Gadget Bag. Ide o batoh na prenos väčšiny notebookov s uhlopriečkou až do 17 palcov v peknom camo look dizajne. Napriek kompaktným rozmerom ponúka dostatok vnútorného priestoru. Celkový vnútorný objem je 22l.

Zmestili sa mi v ňom všetky potrebné nabíjačky, prepojovacie káble, notebook, tablet, powerbanky a čo ma veľmi potešilo aj solárny panel, vďaka ktorému som mohol fungovať prakticky nepretržite. Na prednej strane sú ďalšie dve vrecká na zips, väčšie z nich pojme dokumenty formátu A4 a menšie je síce úzke ale na písacie potreby postačujúce.

Steny batoha sú vystužené a polstrované takže o bezpečnosť Vašich zariadení je postarané. Vďaka pohodlným nastavovacím popruhom ho môžte nosiť na chrbte ako ruksak ale tak isto aj ako tašku do ruky. Uško sa nachádza na vrchu aj na boku bagu.

Vďaka modernému dizajnu a premyslenému usporiadaniu priehradok v nej dokážete bezpečne prepravovať ozaj všetko potrebné na prácu či uz pri vode ale kľudne aj na bežné každodenné použitie. Čo sa týka cenovky tam už je to len na človeku a vzťahu možno k značke FOX alebo snahe mať všetko zladené. Cena niečo málo cez 60€ sa radí medzi tie vyššie, keď zoberieme do úvahy ceny dostupných tašiek na notebooky na trhu.

Fox Camolite Laptop Gadget Bag si môžete kúpiť v obchode Rybárske.sk.

Parametre Fox Camolite Laptop Gadget Bag:

  • Šírka: 15 cm,
  • Dĺžka: 32 cm,
  • Výška: 46 cm.
9.5
Náš tip

Taška Fox Camolite Laptop Gadget Bag

Keď už musí mať človek so sebou notebook, poprípade tablet, tak prečo ho nenosiť v štýlovej taške. Presne na to je určený batoh Fox Camolite Laptop Gadget Bag.

Plusy

  • Vnútorný priestor
  • Množstvo priehradok
  • Kvalitné polstrovanie
  • Vystužené steny
  • Kvalitné zipsy
  • Nastavovateľné popruhy

Mínusy

  • Vyššia cena
Overený tester a produktový špecialista e-shopu Rybarske.sk
Dlhoročné skúsenosti, odbornosť a poradenstvo. Špecializácia na kaprárinu.

1 comment on “Taška Fox Camolite Laptop Gadget Bag

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top