Príslušenstvo Recenzie

Vedro Fox Collapsible Water Bucket

Ak hľadáte riešenie, pre minimalizáciu svojej rybárskej výbavy, tak skvelým riešením, je skladatelné vedro Fox Collapsible Water Bucket.

Pri zložení si ho skoro ani nevšimnete. Vynikajúca pomôcka na starostlivosť o úlomky, alebo na umývanie rôznych vecí. Vedro je vyrobené ako doplnok k starostlivosti o ryby pri vážení, alebo, pri fotografovaní a to najmä počas horúci dní. Má všestranné využitie, napríklad aj na umývanie rúk.

Vedro je vyrobené z odolného zváraného PVC materiálu a vďaka skladacej konštrukcií je ľahko skľadovatelný, takže zaberá minimum miesta v rybárskej výbave. Pevný horný okraj vedra je zosilnený, vďaka čomu sa s ním ľahšie naberá voda. Silná konštrukcia zabezpečuje, že vedro drží svôj tvar a je stabilný aj napriek tomu, že nie je naplnené úplne. Vďaka jeho dobrému tvaru bez rôznych zbytočných záhybou sa veľmi jednoducho umýva a nikde na ňom neostávajú nečistoty.

Fox Collapsible Water Bucket

Jednoduché používanie aj skladovanie, to je vedro Fox Collapsible Water Bucket

Vedro Fox Collapsible Water Bucket stačí po ukončení rybačky iba opláchuť a nechať obrátené, PVC materiál rýchlo vyschne. Rozložené vedro je vysoké 23cm a má Ø 16,5cm. Pri výrobe mysleli aj na to, že nie vždy je prístup k vode ideálny a tak je vedro vybavené šnúrou (dĺžka cca 1,5m) s klipom, pre ľahšie naberanie vody, napríklad pri vysokom brehu. Keďže som mal tento produkt so sebou pri vode začiatkom januára, kedy sa teploty pohybovali okolo 3 až 5 stupňov, tak tenká šnúra mi dosť vadila pri zdvíhaní vedra z vody.

Do tochto vedra sa mi na jedno nabratie zmestí približne 4.5l vody, takže mi lano dosť rezalo zamrznuté ruky. Vedro má samozrejme aj popruh pre lepšie držanie, ktorý je pevne prišitý ku gumeným kockám, ktoré sú spojené k vedru zvarom,  čím nehrozí, že by sa pri váhe vody nejak poškodil, či už popruh, alebo vedro. Toto vedro už je dostupné aj s väčšou kapacitou a to 10 l.

ROZMERY
Priemer: 16,5 cm
Výška: 23 cm
Objem: 4,5 l

TRANSPORTNÝ ROZMER
Ø 16,5 cm
Výška: 2 cm

Vedro Fox Collapsible Water Bucket si môžete kúpiť v obchode Rybárske.sk.

Ďalšie recenzie produktov FOX nájdete na tomto odkaze.

9.3
Náš tip

Vedro Fox Collapsible Water Bucket

Výborná pomôcka, takmer povinná výbava pre každého rybára. Jednoznačne odporúčam.

Plusy

  • Transportné rozmery
  • Pevný PVC materiál
  • Odnímateľná šnúra s klipom

Mínusy

  • Cena
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Zanietený kaprár a milovník rybolovu už od malička. Dlhoročné skúsenosti zaručujú testovanie produktov a spoluprácu s Rybarske.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top