Príslušenstvo Recenzie

Vozík Fox R series Barrow plus

Tiež vás nebaví nosiť Vašu rybársku výstroj z auta k lovnému miestu na viackrát? Skvelým riešením je vozík Fox R Series Barrow Plus.

Vozík je skvelou voľbou, či už pri krátkych vychádzkach, alebo pri návšteve súkromných revírov, kde nie je možný prístup autom k lovnému miestu. Jeho rýchla a jednoduchá montáž nebude žiadnou prekážkou. Vďaka predĺžením a nastaviteľným bočniciam vozíka naňho zložite všetko potrebné.

Vozík je dodávaný aj s taškou, ktorá sa pripevňuje na spodnú stranu, takže inak nezavadzia a nezaberá ani miesto. Taška má po bokoch zips, pre pohodlné vyberanie vecí aj bez toho, aby sa z vozíka dalo niečo dole. K vozíku sa dá dokúpiť aj ochranný obal Fox Camo Barrow Cover.

Fox R Series Barrow Plus – perfektný pomocník na rybačku

Vozík sa vyrába s úchytkami pre možnosť upevnenia nákladu, alebo plachty na ochranu pred dažďom. Nohy vozíka sú zakončené otočnými pätkami, ktoré majú zo spodnej strany malé hroty. Vďaka týmto pätkám je vozík nesmierne stabilný na nerovnom povrchu. Ďalšou výhodou pre mňa boli ergonomicky tvarované rukoväte, ktoré mi skvele padli do rúk.

Fox R Series Barrow Plus

Predné koleso vozíka je rýchlo odnímateľné, čo tak isto prispieva k rýchlemu zloženiu po ukončení rybačky. Koleso je vybavené dvoma zapúzdrenými ložiskami, ktoré zabezpečujú plynulý chod kolesa. Mohutná oska v kolese nemá problém ani s veľkou záťažou naloženou na vozíku. Kostra je vyrobená z ľahkého, pevného materiálu, vďaka čomu má prijateľnú váhu a pritom je vozík stále stabilný.

Jediné, čo by som vytkol, je predné koleso. Dosť ma prekvapilo, že ložisko v ňom nebolo poriadne chránené pred prachom, pričom by to vyriešila tzv. prachovka. Predpokladám, že nikto z rybárov nechodí do sterilného prostredia…Osobne som naložil vozíku 40 kg náklad a úplne v pohode unesie viac ako 60kg. Záleží, kto koľko unesie 🙂

Transportné rozmery (zloženého vozíka):
22cm (h) x 77cm (d) x 54cm (š)

Vozík Fox R Series Barrow Plus si môžete kúpiť v obchode Rybárske.sk.

Ďalšie recenzie produktov FOX nájdete na tomto odkaze.

Budeme veľmi radi, ak sa do komentárov nižšie (pod článkom) podelíte o vaše skúsenosti s daným produktom. Čím viac názorov, tým lepšie. Ďakujeme, že aj vy nám pomáhate vytvárať unikátny obsah s pridanou hodnotou pre tisíce čitateľov.

9.2
Náš tip

Vozík Fox R series Barrow plus

Plusy

  • Nastaviteľné bočnice
  • Pätky s kĺbom
  • Cena
  • Úchytky na popruh

Mínusy

  • Slabá ochrana ložiska v kolese
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA E-SHOPU RYBARSKE.SK
Zanietený kaprár a milovník rybolovu už od malička. Dlhoročné skúsenosti zaručujú testovanie produktov a spoluprácu s Rybarske.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top