Bivaky, brolly a prístrešky Recenzie

Bivak Trakker SLX V3 2 man

Po dlhšom rozhodovaní a výbere nového bivaku padla voľba na bivak od firmy Trakker, konkrétne model Trakker SLX V3 2 man.

Jedná sa o bivak od poprednej anglickej kaprárskej značky, ktorý disponuje viacerými vychytávkami, napr: dvojcestný zips (možnosť otvorenia dverí aj zhora), vnútornou kapsulou, ktorá má k sebe prišitú tenšiu podlahu a po stranách má vrecká na odloženie mobilu, či iných drobností.

Ďalej hrubšiu podlahu, ta má zo spodnej strany dva hliníkové krúžky, ktoré slúžia k zafixovaniu podlahy o bivak, pevnú a stabilnú 3 rebrovú konštrukciu s predným šiltom, zadné okno, ktoré je unikátne predĺžené, aby mohol vzduch prúdiť bivakom aj v horúcich letných dňoch.

Trakker SLX V3 2 man

Reálne skúsenosti s bivakom Trakker SLX V3 2 man

Prvé skladanie bivaku išlo krásne, materiály bivaku pôsobia fak super dojmom a kvalitne spracované do detajlu. Keďže zrovna v dobe nášho prvého testu je fakt horúco, tak ako prvé hneď vyrolujem plášť bivaku z prednej strany a nechávam čisto moskitierovú kapsulu, cez ktorú si užívam pohľad z bivaku na prúty.

Na druhý deň sa počasie od rána mení a prichádza na rad silný vietor. V nárazoch bije do bivaku a ten mu krásne odoláva. Bivak hodnotím ako veľmi podarený, už nech s ním idem na ďalšie výpravy.

Bivak Trakker SLX V3 2 man si môžete kúpiť v obchode Rybárske.sk.

ROZMERY BIVAKU:

(bez kapsule) 300x260x145cm
Vnútorný rozmer v kapsule : 280x245x140cm
Váha :10,5 kg + druha podlaha a koliky 3,2kg
Materiál : 10000mm hydrostatic hrad fabric
Prepravný rozmer 110x32cm

10
Odporúčam

Bivak SLX V3 2 Man

Kvalitný, veľmi vydarený a overený bivak. Odporúčam ho aj ďalším rybárom, ktorí hľadajú stabilný bivak vo výbornom preverení a v pomere cena/kvalita.

Plusy

  • Použité materiály
  • Vnútorná kapsula
  • 2 podlahy

Mínusy

  • Žiadne
OVERENÝ TESTER A PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA RYBARSKE.SK
Produktový špecialista na kaprárinu. Dlhoročné skúsenosti so všetkými spôsobmi lovenia.

1 comment on “Bivak Trakker SLX V3 2 man

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top